Blog GT Świat

Blog motoryzacyjny portalu GTswiat.pl to wyjątkowe miejsce, dzięki któremu możesz zdobyć więcej informacji o poszczególnych nowych autach, ale też przeczytać opinie osób, których pasją są właśnie samochody i przemysł motoryzacyjny. Dla ułatwienia wyszukiwania interesujących Cię informacji, możliwe jest przeglądanie blogowych wpisów za pomocą tagów oznaczających konkretne marki i modele samochodów. Na naszym blogu znajdziesz informacje na temat motoryzacyjnego rynku premium, premier najnowszych modeli, samochodów koncepcyjnych, aut elektrycznych i hybrydowych, tuningu, samochodów sportowych oraz targów motoryzacyjnych.

Podróż busem 9 osobowym do Holandii

Holandia jest krajem, który wybieramy najczęściej nie tylko z powodów zarobkowych, ale także tych turystycznych. Kojarzymy ją nie tylko z ciekawymi widokami i niezapomnianym klimatem, ale także z faktem, że możemy tutaj zasięgnąć bardzo wielu rozrywek, nic więc dziwnego, że wiele osób wybiera właśnie ten kraj, aby spędzić w nim okres letni i wakacyjny.

Kontynuuj czytanie

Nasze podróże i zdarzenia drogowe

Osoby, które często podróżują po świecie, niejednokrotnie są świadkami różnych mniej, lub bardziej groźnych sytuacji na drodze. Jeśli nie uczestniczy się samemu w żadnym wypadku, to sytuacje takie skłaniają do refleksji i zastanowienia.

pożar samochodu podczas wypadku

Kontynuuj czytanie

Aktywny weekend - zlot starych aut w Nowym Sączu

Mając wolny weekend każdy marzy o tym, aby spędzić go w sposób jak najbardziej efektywny, aby do tego ta efektywność była związana z naszymi pasjami i hobby. Najlepiej połączyć swoją pasję z pięknymi widokami. Takich widoków na pewno nie brakuje w Nowym Sączu, czyli mieście położonym u podnóża naszych niepowtarzalnych gór.

zlot starych aut

Kontynuuj czytanie

Formuła jeden i niesamowita osobowość Roberta Kubicy

Formuła 1 jest jedną z bardziej powszechnych dyscyplin sportowych znanych dla ludzi na całym świecie. Kierowcy Grand Prix są znakomicie opłacani, lepiej niż bokserzy, tenisiści, piłkarze, nie wspominając już o siatkarzach, żużlowcach, czy skoczkach narciarskich. Jednak Formuła 1 jest dyscypliną, która elektryzuje fanów na całym świecie.

bolid Formuły 1

Kontynuuj czytanie

Usługi transportowe- pomoc nie tylko przy przeprowadzce

Jeśli ktoś się przeprowadzał, to wie, jak dużo z tym zamieszania i pracy. Zawsze wydaje się, że naszych rzeczy wcale nie ma zbyt wiele, jednak w rzeczywistości prawda okazuje się zupełnie inna, nasz tok myślenia jest niepoprawny. Każdy myśli, że ma tylko trochę drobiazgów, a okazuje się, że jest ich całe mnóstwo. Począwszy od książek, dużej ilości niektórych niepotrzebnych już ubrań, które tylko leżą w szafie i się kurzą, skończywszy na pamiątkach z wakacji, przecież my, gdy wyjeżdżamy na wczasy, na jakąś wycieczkę uwielbiamy przywozić różne pamiątki, zbierać muszelki, kupować mnóstwo bezużytecznych przedmiotów, które tylko później zabierają nam wielkie ilości nieustannie potrzebnego nam miejsca.

wypożyczalnia samochodów dostawczych

Kontynuuj czytanie