Blog GT Świat

Blog motoryzacyjny portalu GTswiat.pl to wyjątkowe miejsce, dzięki któremu możesz zdobyć więcej informacji o poszczególnych nowych autach, ale też przeczytać opinie osób, których pasją są właśnie samochody i przemysł motoryzacyjny. Dla ułatwienia wyszukiwania interesujących Cię informacji, możliwe jest przeglądanie blogowych wpisów za pomocą tagów oznaczających konkretne marki i modele samochodów. Na naszym blogu znajdziesz informacje na temat motoryzacyjnego rynku premium, premier najnowszych modeli, samochodów koncepcyjnych, aut elektrycznych i hybrydowych, tuningu, samochodów sportowych oraz targów motoryzacyjnych.

Wyścigi samochodowe to wielkie przeżycie

Chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości, że wyścigi samochodowe to bardzo emocjonujący sport. Jest to dyscyplina, która zostawia ludziom znajdujących się na danych zawodach wyścigowych niesamowite wrażenia. Istnieje wiele rodzajów wyścigów sportowych.

Kontynuuj czytanie

Podróż busem 9 osobowym do Holandii

Holandia jest krajem, który wybieramy najczęściej nie tylko z powodów zarobkowych, ale także tych turystycznych. Kojarzymy ją nie tylko z ciekawymi widokami i niezapomnianym klimatem, ale także z faktem, że możemy tutaj zasięgnąć bardzo wielu rozrywek, nic więc dziwnego, że wiele osób wybiera właśnie ten kraj, aby spędzić w nim okres letni i wakacyjny.

Kontynuuj czytanie

Formuła jeden i niesamowita osobowość Roberta Kubicy

Formuła 1 jest jedną z bardziej powszechnych dyscyplin sportowych znanych dla ludzi na całym świecie. Kierowcy Grand Prix są znakomicie opłacani, lepiej niż bokserzy, tenisiści, piłkarze, nie wspominając już o siatkarzach, żużlowcach, czy skoczkach narciarskich. Jednak Formuła 1 jest dyscypliną, która elektryzuje fanów na całym świecie.

bolid Formuły 1

Kontynuuj czytanie

Nasze podróże i zdarzenia drogowe

Osoby, które często podróżują po świecie, niejednokrotnie są świadkami różnych mniej, lub bardziej groźnych sytuacji na drodze. Jeśli nie uczestniczy się samemu w żadnym wypadku, to sytuacje takie skłaniają do refleksji i zastanowienia.

pożar samochodu podczas wypadku

Kontynuuj czytanie

Aktywny weekend - zlot starych aut w Nowym Sączu

Mając wolny weekend każdy marzy o tym, aby spędzić go w sposób jak najbardziej efektywny, aby do tego ta efektywność była związana z naszymi pasjami i hobby. Najlepiej połączyć swoją pasję z pięknymi widokami. Takich widoków na pewno nie brakuje w Nowym Sączu, czyli mieście położonym u podnóża naszych niepowtarzalnych gór.

zlot starych aut

Kontynuuj czytanie