Blog GT Świat

Blog motoryzacyjny portalu GTswiat.pl to wyjątkowe miejsce, dzięki któremu możesz zdobyć więcej informacji o poszczególnych nowych autach, ale też przeczytać opinie osób, których pasją są właśnie samochody i przemysł motoryzacyjny. Dla ułatwienia wyszukiwania interesujących Cię informacji, możliwe jest przeglądanie blogowych wpisów za pomocą tagów oznaczających konkretne marki i modele samochodów. Na naszym blogu znajdziesz informacje na temat motoryzacyjnego rynku premium, premier najnowszych modeli, samochodów koncepcyjnych, aut elektrycznych i hybrydowych, tuningu, samochodów sportowych oraz targów motoryzacyjnych.

Wzrost popularności busów do Niemiec

Niemcy od lat są jednym z najczęściej odwiedzanych przez Polaków sąsiadów. W głównej mierze dotyczy to osób, które wyjeżdżają w celach zarobkowych. Ale są też i takie osoby, które Niemcy odwiedzają w celach rekreacyjnych, czy aby rozwijać się kulturowo. A ponieważ liczba osób wyjeżdżających wciąż jest bardzo duża, a wymagania, co do warunków transportu rosną, coraz częściej Polacy wybierają busy. Co za tym idzie, wzrost popularności busów do Niemiec, jest faktem.

Kontynuuj czytanie

Wyścigi samochodowe to wielkie przeżycie

Chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości, że wyścigi samochodowe to bardzo emocjonujący sport. Jest to dyscyplina, która zostawia ludziom znajdujących się na danych zawodach wyścigowych niesamowite wrażenia. Istnieje wiele rodzajów wyścigów sportowych.

Kontynuuj czytanie

Nasze podróże i zdarzenia drogowe

Osoby, które często podróżują po świecie, niejednokrotnie są świadkami różnych mniej, lub bardziej groźnych sytuacji na drodze. Jeśli nie uczestniczy się samemu w żadnym wypadku, to sytuacje takie skłaniają do refleksji i zastanowienia.

pożar samochodu podczas wypadku

Kontynuuj czytanie

Podróż busem 9 osobowym do Holandii

Holandia jest krajem, który wybieramy najczęściej nie tylko z powodów zarobkowych, ale także tych turystycznych. Kojarzymy ją nie tylko z ciekawymi widokami i niezapomnianym klimatem, ale także z faktem, że możemy tutaj zasięgnąć bardzo wielu rozrywek, nic więc dziwnego, że wiele osób wybiera właśnie ten kraj, aby spędzić w nim okres letni i wakacyjny.

Kontynuuj czytanie

Formuła jeden i niesamowita osobowość Roberta Kubicy

Formuła 1 jest jedną z bardziej powszechnych dyscyplin sportowych znanych dla ludzi na całym świecie. Kierowcy Grand Prix są znakomicie opłacani, lepiej niż bokserzy, tenisiści, piłkarze, nie wspominając już o siatkarzach, żużlowcach, czy skoczkach narciarskich. Jednak Formuła 1 jest dyscypliną, która elektryzuje fanów na całym świecie.

bolid Formuły 1

Kontynuuj czytanie