Skip to main content

Lista skupów aut w Gdyni — zobacz top 10

Interesuje Cię szybka sprzedaż używanego auta na terenie Gdyni za możliwie najwyższą cenę? A może Twój samochód uległ wypadkowi, jest w złym stanie i nadaje się wyłącznie do kasacji? W obu przypadkach pomoże Ci skup aut, który odkupi od Ciebie nie tylko pojazd zadbany, ale także całkowicie niesprawny. Przed Tobą lista skupów aut w Gdyni - zobacz top 10, wybierz skup i sprzedaj swój samochód jeszcze dziś. 

TOP 10 skupów aut w Gdyni

1. Skup aut Gdynia Bart

Auto skup Bart działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się skupem i sprzedażą pojazdów używanych. Współpracuje z klientami prywatnymi, firmami i korporacjami taksówkarskimi. Przyjmuje wszystkie auta: osobowe i dostawcze, sprawne i uszkodzone, bez względu na markę czy rocznik. Odkupuje motocykle i quady. Oferuje bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu. W skupie Auto Bart w Gdyni sprzedasz samochód szybko i bezpiecznie - na podstawie umowy kupna-sprzedaży i bez zbędnych formalności. Otrzymasz uczciwą zapłatę gotówką lub przelewem. Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą Skup aut Gdynia Bart 505 770 999, a pracownik skupu przyjedzie do Ciebie w ciągu 2-3 godzin, wyceni samochód i go odkupi.

Skup aut Gdynia Bart

Świętopełka 84, 84-230 Rumia

Tel.: 604 976 543

WWW: auto-skup24.pl

2. AdiCar Skup Aut Gdynia Trójmiasto

AdiCar to profesjonalny skup aut z darmowym dojazdem do klientów na terenie Trójmiasta. Umożliwia szybką sprzedaż auta z gwarancją bezpiecznej transakcji i przy minimalnej liczbie formalności. Zapewnia rzetelną wycenę pojazdu i płatność gotówką w dzień odkupu. Przyjmuje auta sprawne i zaniedbane, powypadkowe i przeznaczone na kasacje. Oferuje transport lawetą.

AdiCar Skup Aut Gdynia Trojmiasto

Jantarowa 18/17, 81-187 Gdynia

Tel.: 516 921 922

3. Skup Aut Gdynia - Jakub Szymański

Skup Aut Gdynia - Jakub Szymański Sprzedaj Nam Auto stawia na rzetelną obsługę i bezpieczeństwo kupujących. Świadczy usługi dla osób prywatnych, firm windykacyjnych, poleasingowych i korporacji taksówkarskich. Odkupuje samochody na podstawie umowy kupna-sprzedaży, płacąc gotówką od ręki. W tym skupie błyskawicznie sprzedasz każde auto - również to starsze, pokryte rdzą lub pokolizyjne.

Skup Aut Gdynia - Jakub Szymański

Borówkowa 7, 81-589 Gdynia

Tel.: 500 844 411

4. Skup aut Kasacja pojazdów Gdynia i okolice

Skup aut Kasacja pojazdów Gdynia i okolice odkupi od Ciebie samochód w każdym stanie technicznym i wizualnym. Bez problemu sprzedasz tu auto powypadkowe, zaniedbane, niesprawne i przeznaczone do kasacji. Skup odbierze je od Ciebie za darmo i zapłaci gotówką lub przelewem na konto. Możesz liczyć na miłą obsługę i bezpieczną transakcję.

Skup aut Kasacja pojazdow Gdynia i okolice

Strażacka 8/1, 81-616 Gdynia

Tel.: 535 544 535

5. Dankowski Skup aut Gdańsk Złomowanie Kasacja

Dankowski Skup aut Gdańsk Złomowanie Kasacja kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów z Gdańska, ale także z Gdyni i innych miast w województwie pomorskim. Skupuje auta sprawne i uszkodzone wszystkich marek, bez względu na stan techniczny. Pojazdy niesprawne odbiera lawetą bezpłatnie. Jako firma dbająca o środowisko zajmuje się legalnym złomowaniem pojazdów.

Dankowski Skup Aut Gdańsk Złomowanie Kasacja

Gryfa Pomorskiego 34, 81-572 Gdynia

Tel.: 514 472 672

6. Skup Aut Gdynia

Skup Aut Gdynia nie tylko skupuje samochody używane na terenie Gdyni i okolic, ale także oferuje pomoc drogową i kasację pojazdów. Jako doświadczona firma zapewnia rzetelną wycenę, bezpieczeństwo i szybki odbiór auta od klienta. Odkupuje zarówno pojazdy sprawne i zadbane, jak i nienadające się do dalszej jazdy. 

Skup Aut Gdynia

Stolarska 8b2, 81-173 Gdynia

Tel.: 574 533 106

7. AutoSkup24 Skup aut Gdynia Skup Samochodów Kasacja Złomowanie

AutoSkup24 w Gdyni działa w całym województwie pomorskim. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, gwarantując szybki odkup pojazdu w każdym stanie, bezpłatny odbiór i uczciwą wycenę. Oprócz aut sprawnych skupuje te zepsute, powypadkowe, bez ważnego ubezpieczenia i nie tylko. Dysponuje lawetą do transportu pojazdów uszkodzonych.

AutoSkup24 Skup Aut Gdynia Skup Samochodów Kasacja Złomowanie

Bernarda Chrzanowskiego 10B/6, 81-338 Gdynia

Tel.: 510 505 404

8. Skup Aut Kasacja Samochodów Gdynia i okolice

Skup Aut Kasacja Samochodów Gdynia specjalizuje się w skupie pojazdów używanych, zarówno w pełni sprawnych, jak i zniszczonych. Zapewnia rzetelną wycenę, darmowy dojazd do klienta i odbiór pojazdu. Płaci gotówką lub przelewem natychmiastowym. Zajmuje się kasacją samochodów.

Skup Aut Kasacja Samochodów Gdynia i okolice

Porazińskiej 12, 81-593 Gdynia

Tel.: 570 803 351

9. Auto Oldar

Auto Oldar specjalizuje się nie tylko w sprzedaży i skupie samochodów, ale także w sprowadzaniu ich na zamówienie. Oferuje holowanie pojazdów. Odkupuje auta wszystkich marek i roczników od klientów z Trójmiasta i okolic. Ogranicza formalności do minimum, odbiera pojazdy i płaci zaraz po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Auto Oldar

Pułkownika Stanisława Dąbka 21, 81-107 Gdynia

Tel.: 507 029 620

10. AUTO-SKUP Kasacja Pojazdów Skup Aut

AUTO-SKUP Kasacja Pojazdów Skup Aut w Gdyni działa na całym Pomorzu. Skupuje pojazdy nowe i używane, sprowadzane z zagranicy, osobowe i dostawcze, zaniedbane lub bez ważnego przeglądu. Zapewnia korzystne ceny odkupu i szybki dojazd po auto.

AUTO-SKUP Kasacja Pojazdów Skup Aut

Borowikowa 27, 81-080 Gdynia

Tel.: 505 290 640