Blog GT Świat

Blog motoryzacyjny portalu GTswiat.pl to wyjątkowe miejsce, dzięki któremu możesz zdobyć więcej informacji o poszczególnych nowych autach, ale też przeczytać opinie osób, których pasją są właśnie samochody i przemysł motoryzacyjny. Dla ułatwienia wyszukiwania interesujących Cię informacji, możliwe jest przeglądanie blogowych wpisów za pomocą tagów oznaczających konkretne marki i modele samochodów. Na naszym blogu znajdziesz informacje na temat motoryzacyjnego rynku premium, premier najnowszych modeli, samochodów koncepcyjnych, aut elektrycznych i hybrydowych, tuningu, samochodów sportowych oraz targów motoryzacyjnych.

Pomoc Drogowa Tir Wrocław JAREX

Jakie usługi świadczy pomoc drogowa?

Samochody stały się przedmiotami codziennego użytku. Jeździmy nimi w podróż, do pracy, do sklepu, ciężarówki transportują codziennie tony ładunków, a autobusy przewożą tysiące pasażerów. Mimo tego, że pojazdy są coraz bardziej bezpieczne i bezawaryjne to jednak codziennie dochodzi do wypadków, kolizji i awarii na drodze. By pomóc kierowcom w tej trudnej sytuacji, pojawiło się na rynku wiele firm, które świadczą usługi w zakresie pomocy drogowej.

Kontynuuj czytanie

Portale dla pasjonatów motocykli - ciekawostki i porady

Każdego roku powiększa się liczba osób zainteresowanych kupnem własnego motocyklu. Zestawienia przedstawiające dane za ubiegły rok mówią o 1,5 miliona zarejestrowanych pojazdów tego typu, co w ogólnej rachubie daje około pięciu procent z ogólnej liczby zewidencjowanych środków transportu użytkowanych przez Polaków do codziennych spraw.

Kontynuuj czytanie

Moyl - karta paliwowa

Karta paliwowa - korzyści

Karta paliwowa to prawdziwy hit, jeśli chodzi o zarządzanie wydatkami i usprawnianie procesów biznesowych zachodzących w tych firmach, które na bieżąco wykorzystują flotę samochodów w standardowych czynnościach, będących przedmiotem działalności. Chodź nie każdy miał okazję usłyszeć o karcie paliwowej Ci, którzy już teraz z niej korzystają, mogą z powodzeniem poświadczyć, jak wiele zalet ma to rozwiązanie. O jakich zaletach mowa? Sprawdźmy, jakie korzyści niesie za sobą kupno karty paliwowej.

Kontynuuj czytanie

Jakie narzędzia warto mieć w domu?

Pewne podstawowe narzędzia, przeznaczone do przeprowadzania drobnych lub bardziej skomplikowanych napraw, powinny mieć swoje miejsce w każdym domu i mieszkaniu. Niektóre z nich są naprawdę proste w użyciu. Nie trzeba więc znać się na majsterkowaniu, aby zdołać samodzielnie naprawić zepsute radio, wkręcić oderwany od ściany kontakt czy wygładzić pogryzioną przez psa listwę. Poniżej zostały opisane wszystkie najważniejsze narzędzia niezbędne w domu. Ten, kto dalej ich nie posiada, jak najszybciej powinien po nie sięgnąć.

Kontynuuj czytanie